Pazarlama Otomasyonu - Marketing Automation

Potansiyel Müşterilerinizi Arttırın | Daha çok Satış Yapın | Pazarlama Stratejilerinizi Ölçün

Pazarlama Otomasyonu Nedir?

Pazarlama otomasyonu ile potasiyel müşterilerinize satın almaya en yakın oldukları anda ulaşırsınız. Potansiyel müşterilerinizi puanlayabilir, bu şekilde daha az zaman harcayarak daha çok satış elde edebilirsiniz. Ziyaretçilerinizi hiç bir kod bilgisi gerektirmeyen dinamik formlarla nitelikli müşteri adaylarına çevirebilirsiniz.


Pazarlama Otomasyonu


Davranışa Dayalı e-Posta Gönderme

Davranışa Dayalı e-Posta Pazarlama

Gereksiz ve spam olan toplu mail gönderimlerini bir kenara bırakın. Ziyaretçilerinize göndereceğiniz e-postaları kişiselleştirin ve geleneksel yöntemlerin ötesine geçin.Dinamik Formlar

Sürükle-bırak düzenleyicisiyle kod bilgisi gerekmeden ve ekstra enerji harcamadan web siteniz için dinamik formlar oluşturabilirsiniz. Bilinen ziyaretçiler için alanlar otomatik olarak doldurulur ve ziyaretçileriniz birer müşteriye dönüşür!


Dinamik Formlar


Visitor ID

Ziyaretçi ID’si

Web sitenizi ziyaret eden kişileri tanımlamak artık çok kolay! Davranışa dayalı izleme ile nitelikli potansiyel müşterinize ulaşırsınız.
CRM

CRM aracımızı müşteril ilişkilerinizi en üst düzeydeki beklentilerinizi karşılaması için tasarlayıp geliştirdik. Müşterilerimize özel sunduğumuz CRM çözümlerimiz ile müşteri hedefli pazarlama stratejilerinizi kolayca optimize edebilirsiniz.


CRM


İzleme ve Analytics

İzleme ve Analytics

Sosyal medya hesaplarnız, adwords hesabınız ve hatta hali hazırda kullandığınız CRM veri tabanınız ile tamamen entegre olup yatırım getirinizi ölçmenizin en etkin yolu! Ayrı ayrı raporlarla uğraşmayın; baştan sona geri dönüş oranlarını anlayın ve tüm dijital sürecinizi optimize edin!


İLETİŞİM

Demo ve detaylı bilgi için formu doldurun.

Contact