Toplu Mail Gönderme


Toplu mail gönderimi üzerine yapılan araştırmalar tüketicilerin %91'inin en az günlük olarak e-posta gelen kutularını kontrol ettiklerine ve 2014 yılı içinde yapılan e-mail pazarlaması çalışmalarında Sağlık sektörü başta olmak üzere, gayrimenkul/inşaat, bilgisayar donanımları telekom ve elektronik, tüketici hizmetleri ve eğitim sektörlerinde gönderilen e-postaların %25'den fazlasının tüketiciler tarafından okunduğuna dikkat çekiyor.

2013 yılında her gün 182 milyar e-mail gönderildiğini ve bu mail gönderimlerinin %54'ünün işletmeler tarafından pazarlama ve satış amacıyla gönderildiğini biliyor muydunuz?

Neredeyse internetin hayatımıza girmesinden bu yana e-posta ile iletişim kuruyoruz. e-Mail pazarlama bu süreçte bir çok işletme açısından vazgeçilmez bir pazarlama kanalı. Bunun nedenlerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:
+Bir çok ilgi alanı ve demografik faktöre göre e-posta listenizi özelleştirebilir ve böylece hedef odaklı mailing yapabilirsiniz,
+Gönderdiğiniz mail ile çok hzılı bir şekilde kampanya ve promosyonlarınızı müşteirinize iletirsiniz,
+Gönderimlerinizin geri dönüşlerini ölçersiniz, ve en önemlisi
+EKONOMİKTİR! Yani çok düşük maliyetlerle satış elde edebilirsiniz!

2017 yılında 2.7 milyar e-mail kullanıcısı olması bekleniyor.


Bizimle iletişime geçebilirsiniz:
* Zorunlu alanlardır.

Profesyonel olarak toplu mail gönderimi yapmak istiyorsanız teklif formunu doldurabilirsiniz ya da info@forsis.net mail atabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Toplu Mail Gönderme konusunda size destek olalım

Sizin için toplu mail gönderme programı kullanarak satış odaklı ve hedef kitlenize yönelik profesyonel mailing yapıyoruz. Toplu mail gönderme konusundaki tüm yenilikleri ve güncellemeleri sizin için takip ediyor ve gönderilerinizi optimize ediyoruz (şirketlerin %27'si ise mail gönderilerini optimize etmiyor). Mesela biz gönderdiğiniz mailin açılmasını %70 arttırıcak olan o "kelimeyi" biliyor ve bunu sizin için gönderilerinizde kullanıyoruz. A/B testi ile ana başlığınızın ve harekete geçirici metninizin nerede ve nasıl durması gerektiğini, hangi görsellerin etki yarattığını biz sizin için test ediyoruz ve en iyi performans gösteren gönderiyi yani en çok tıklama alan yapıyı buluyoruz. Sonuç olarak tüketiciye sizi hatırlatıyor ve ayağınıza kadar getiriyoruz. Bundan sonra ise sizin için satışının %50'den fazlasını e-posta pazarlaması ile gerçekleştiren şirketlerden biri olmak kaçınılmaz oluyor!

Graphicmail Türkiye ekibinin hazırlamış olduğu Medya'nın Evrimi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Sayısal veriler için kaynak: http://blog.getvero.com/email-marketing-statistics/ ve http://www.silverpop.com/marketing-resources/white-papers/all/2014/email-metrics-benchmark-study-2014/ - İngilizce

Makaleyi Paylaş: